Čištění interiéru auta Hořice

Hledáte čištění interiéru auta Hořice? Pak jste tu správně! Provádíme čištění interiérů osobních a užitkových vozů, a to suchou nebo mokrou cestou. K čištění používáme extrakční čistící stroje značky Lavor, profesionální chemické přípravky italského výrobce Mafra, autokosmetiky Sonax a Carlson a dílenské nářadí Facom.

Proces suchého čištění obsahuje : vyluxování interiéru včetně sedaček, zavazadlového prostoru, ručního kartáčování podlah a koberečků, umytí gumových koberečků, ošetření, oživení a impregnace plastů, celkové provonění interiéru, vyleštění vnitřních a venkovních skel včetně zrcátek.

Proces mokrého čištění obsahuje : vyluxování interiéru, ruční kartáčování podlah a koberečků. Tepování sedaček (u kožených impregnace), opěrek, textilních výplní dveří, koberečků, podlah i v zavazadlovém prostoru. Čistění pedálů, odkládacích přihrádek a kapes, madel a mřížek reproduktorů, palubní desky včetně ovladačů a mřížek ventilace, volantu, ošetření, oživení a impregnace plastových částí interiéru, vyleštění vnitřních a venkovních skel včetně zrcátek, celkové provonění interiéru.

Info pro zákazníky z Hořic:

  • Máme pružnou pracovní dobu a poskytujeme služby i o víkendech!
  • Ceny jednotlivých služeb naleznete v záložce Ceník.

Pro objednání služeb nás prosím kontaktujte na níže uvedeném tel. čísle a e-mailu:

Kontakt: Martin Zeman - Jičínská 334, 507 32 Kopidlno, tel.: +420 702 819 664, e-mail: cisteniaut@centrum.cz

Vaše auto bude záhy jako nové.